2017 FL/GA FALL CHAMPIONSHIP
Points Standings
Printed: 12/18/17 9:15 am Page 1 of 1
50cc Open 4-9 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 723 Jake Dunham (6) 120
2. 54 Parker Murphy (5) 112
3. 713 Ryder Willis (6) 95
4. 51 Emmitt Lendobeja (6) 92
50cc Oil* - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 314 Moto Harris (6) 128
65cc 6-9 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 422 Frankie Notarino (6) 120
65cc 10-11 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 595 Kacey Sheehan (6) 134
2. 16 Tyler Schumacher (6) 125
65cc Beg - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 16 Tyler Schumacher (6) 147
2. 22 Ryan Martin (6) 101
3. 713 Ryder Willis (5) 94
85cc 9-11 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 1 Trenton Leveille (6) 116
2. 422 Frankie Notarino (5) 88
Women 12+ - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 32 Kelsey Krause (5) 102
250 Beg/d - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 517 Blake Richards (6) 113
2. 123 Kyle Dotson (5) 102
3. 22 Nicholas Maronski (6) 96
Plus 30 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 674 Enrique Santiago (6) 147
Plus 35 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 674 Enrique Santiago (6) 139
Plus 40 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 674 Enrique Santiago (6) 142
2. 15 Stephen Pedano (6) 96
3. 471 Tom Magee (5) 80
Plus 45 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 471 Tom Magee (5) 113
2. 770 Raymond Burr (5) 101
Vet C/novice - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 15 Stephen Pedano (6) 140
2. 914 Bryon Sheehan (6) 124
85cc Beg/d - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 713 Payton Willis (6) 130
2. 32 Kelsey Krause (5) 122
Girls 9-13 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 713 Payton Willis (6) 130
2. 595 Kacey Sheehan (6) 129
65cc Open 6-11 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 16 Tyler Schumacher (6) 111
50cc 7-9 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 723 Jake Dunham (6) 121
2. 54 Parker Murphy (5) 110
3. 713 Ryder Willis (6) 104
4. 38 Wyatt Walker (5) 85
5. 51 Emmitt Lendobeja (6) 83
Plus 50 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 471 Tom Magee (5) 125
2. 127 George D. Munson (6) 120
3. 770 Raymond Burr (5) 96
450 Beg/d - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 123 Kyle Dotson (5) 117
85 Jr Mini 9-13 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 1 Trenton Leveille (6) 110
50cc 4-6 - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 803 Lainey Sheehan (6) 135
50cc Beg - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 314 Moto Harris (6) 138
Youth 12-15 105-250f - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 34 Hunter Blackledge (6) 138
2. 14 3358 Isaiah Stockford (6) 121
250 C - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 34 Hunter Blackledge (6) 139
2. 14 3358 Isaiah Stockford (6) 111
450 C - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 34 Hunter Blackledge (6) 114
2 Stroke Open - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 517 Blake Richards (6) 133
2. 52 Chance Reighard (6) 113
D-c Unlimited - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 14 3358 Isaiah Stockford (6) 135
2. 517 Blake Richards (6) 93
Plus 55* - Best 99 finishes
Pos. # District ID Name (attended) Points
1. 127 George D. Munson (6) 144
www.TracksideSoftware.com